top of page

מטופלים מספרים

שלום איריס ושנה טובה. אני רוצה להודות לך פעם נוספת על הטיפול המסור שלך באמא שלי. לאימי היה פצע מאוד גדול כתוצאה מתאונת דרכים. בגילה, 84, פצע כזה יכול להיות מאוד מסוכן. ואכן הפצע הסתבך והיתה סכנה לנמק. וכאן איריס נכנסה לתמונה. היא לקחה על עצמה לבקר יום יום את אימי. טיפלה, ניקתה, וחבשה בכל יום את הפצע במסירות וברגישות אין קץ. והלא יאומן אכן קרה. אט אט הפצע נסגר. הנמק נעלם ואיתו הכאבים. היום כמה חדשים אח״כ אימי הבריאה לחלוטין. הולכת ונוסעת על אופניה.

לא נותר לי אלא להמליץ בכל הלב על איריס לטיפול באנשים מבוגרים וצעירים כאחד.

 

טלילה וולק

איריס בוקר טוב ברצוני להודות לך מקרב לב עבור הטיפול שאמא מקבלת בזכותך את פשוט מלאך  משמיים המון המון תודות ושיהיה לך יום נעים חמים וקסום נ.ב איזה שינוי מדהים יש ברגליים במלוא מובן המילה 👍🏻🌹😍😘❤

איריס בוקר טוב ברצוני להודות לך מקרב לב עבור הטיפול שאמא מקבלת בזכותך את פשוט מלאך  משמיים המון המון תודות ושיהיה לך יום נעים חמים וקסום נ.ב איזה שינוי מדהים יש ברגליים במלוא מובן המילה 👍🏻🌹😍😘❤

יש לי היסטוריה של כיבים ברגליים.

בכל פעם למדתי טוב יותר כיצד לטפל בפצע. הפעם האחרונה הייתה לפני מס' שנים, אז הטיפול  בפצע ארך כ- 6 שבועות והסתדרתי עם טיפול פשוט (חבישה עם גרנופלקס). בפברואר 2015, ראיתי שנפתח לי כיב חדש בקרסול, השתמשתי באותו פלסטר (גרנופלקס) אך במקום שהפצע ישתפר, הוא החמיר והחמיר. אזור הפצע גדל ואחרי חודשיים התחלתי ממש לדאוג. הרופא נתן לי אנטיביוטיקה והאחות ניסתה כל מיני סוגי פלסטרים... כלום לא עזר. הרגשתי ממש מדוכאת וסבלתי כאב רב. רופא המשפחה שלי הציע שאצור קשר עם איריס חיים, מומחית בטיפול בפצע.

מהיום שהיא הגיעה לביקור הראשון, הרגשתי תקווה, שהדבר הנורא הזה הוא בר ריפוי וזאת הייתה הקלה. אני מברכת את היום שפגשתי אותה. לאורך תקופה של מס' חודשים, מגוון טיפולים וחבישת לחץ, המצב השתפר. בחודש יולי היה שיפור משמעותי אף אחד לא יכול לבקש אדם יותר דואג ואכפתי שייתן לך תקווה כאשר אתה מרגיש שהמצב הוא חסר תקווה.

אני סומכת על איריס ומכבדת את השיטות הטיפוליות שלה. זאת הרגשה נפלאה לדעת שאם, מתי שהוא בעתיד, זה יתחיל שוב, יהיה לי את איריס לעבור את זה עם חיוך גדול והרבה אופטימיות.

 

שרה תורג'מן 052-8356859.

אני רוצה לספר את הסיפור שלנו.

לפני שנתיים וחצי. אחרי ניתוח קשה אצל בעלי נוצר פצע לחץ. 

טיפלנו בשיטות שונות ( קרמים, משחות, תחבושות, הרטובות וכו'). תוצאות היו לא טובות מכיוון שהיו הרבה מאוד הפרשות וכל זמן היה צריך להחליף תחבושות. עם כל זה פצע היה פתוח והיה מזדהם בקלות, דבר אשר גרר אישפוזים תכופים בבית החולים עם זיהום חמור. במקרה סיפרו לנו שיש טיפול מתקדם ע"י וואק ביתי ושהטיפול מאוד יעיל. הפצע כל הזמן מוגן מזיהום. אין צורך להחליף כל הזמן תחבושות, מכיוון שההפרשות מהפצע עוברות דרך צינור ומגיעות למיכל חד פעמי. הכל נקי, אין ריח. והכי חשוב שיש אנשים שיודעים להתאים את הטיפול למטופל. למזלנו יצא לנו להכיר אישה כזאת והיא אחות מוסמכת איריס חיים, שמגיעה אלינו הביתה ומטפלת בפצע של בעלי פעמיים בשבוע. עם הטיפול המסור של איריס היה שיפור משמעותי בזמן די קצר, אנחנו מלאי תקווה שבקרוב נשכח מכל הסיפור.

אני רוצה להוסיף ולהגיד על איריס חיים שהיא בנוסף להיותה בעלת לב רחב גם בעלת ידע ומקצועיות רבה, ותמיד תנסה לעזור בכל דרך אפשרית.

כשמגיעים למצב בו האדם שהיה תמיד הדוגמא לחוזק ולמאבק הולך נחלש ונעלם מול העיניים שלנו זו סיטואציה מאוד קשה ומתסכלת. בתוך כל הסיטואציה הזו מצאנו משענת. בתוך כל החושך הזה.. הקושי.. ההתמודדות היומיומית עם גסיסה של אדם קרוב ועם הכאב העצום הכרנו את איריס. הידיעה שיש כתובת, אוזן קשבת כשמשהו מדרדר, כשיש לנו שאלה או סתם צריכות לפרוק תסכול מנחמת מאוד והיא שווה המון בתוך תקופה קשה כזו. איריס הייתה זמינה עבורנו בכל שעה ביום ותמיד נתנה לנו תחושה שאנחנו לא לבד. הנתינה באה לידי ביטוי בתמיכה מקצועית דרך הטלפון או בביקורים רבים ובנוסף גם בהמון תמיכה רגשית וניסיון לתת כוחות ולחזק אותנו. בהזדמנות זו נגיד תודה ונחזק בחזרה ונאחל שתמיד תמצאי את הכוחות להעניק למשפחות את החוזק שהענקת לנו. תודה על הכל.

 

ממשפחת גורדון מושב עין הבשור

איריס ליוותה אותנו עקבות המחלה של אבא , היא נכנסה לבית של ההורים כשאבא עדיין לא היה נראה בן אדם 

חולה, היא הכינה את אבא ואת כולנו לתקופה הקשה שהתקרבה .היא עברה להיות חלק מהיום יום של המשפחה והיתה מעודכנת על כל מה שמתרחש עם כל אחד.

אחרי שאבא נפטר היא ממש הייתה חסרה לי ביום יום. למדתי להיפרד ממנה כמו מאבא אבל אל איריס בחגים 

אני יכולה להתקשר להגיד לה חג שמח!!.

איריס עושה עבודת קודש, מעבירה אנרגיות חיוביות בתקופה הקשה שהמשפחה עוברת, מלמדת את החולה 

להתמודד בגבורה בימים האחרונים של חייו.

איריס תודה על הכל. אוהבת אותך.

 

 מרים אלטר אדלר, קיבוץ נירים

Please reload

bottom of page