ניהול הטיפול בהתמודדות עם מחלה קשה

אם אתם חשים בלבול וחוסר יכולת להתמודד עם כל המשימות, צרו אתנו קשר בטלפון 054-3133882 או מלאו את הטופס, שלחו אלינו את הפרטים שלכם. נשמח לעזור ולתמוך.

גילוי מחלה קשה מכניס את המטופל ובני משפחתו לסערת רגשות, בלבול וחוסר אונים.

 

מערכת הבריאות במדינת ישראל פועלת בגישה נקודתית בה כל רופא מטפל בחלק מסוים של גוף המטופל או מתמקד בטיפול במחלה אחרת.

כך יוצא שהמטופלים עוברים מרופא לרופא וממכון למכון ולרוב "הולכים לאיבוד " בסבך הבירוקרטיה, הטופסולוגיה, דבר המקשה על המטופל ובני משפחתו להתמקד ולשמור אנרגיה לדברים החשובים באמת - להכיל ולתמוך זה בזה בשעת המשבר כדי להתגבר עליו בצורה הטובה ביותר.

כמו כן, בשעת גילוי מחלה המאיימת על החיים, או תוך כדי התמודדות עם אותה מחלה, עולה  הצורך במשאבים כספיים ואנושיים והצורך בקבלת כל עזרה באשר היא הוא הכרחי.

 

לא מעט מהמטופלים מבוטחים בביטוחים פרטיים אולם אינם מודעים לזכויותיהם הביטוחיות ולא פנויים נפשית לטפל במיצוי זכויותיהם.

כל המטופלים זכאים לסיוע כלשהוא מהביטוח הלאומי ומקרנות רבות ושונות הקיימות לצורך עזרה במצבים קשים.

רפואת חיים מקפידה על טיפול הוליסטי בחולים קשים, ועל כן פיתחה מנגנון מקצועי המאפשר לעזור לכל מטופל למצות את זכויותיו מול הגורמים המבטחים ומול העמותות המסייעות.

 

רפואת חיים תסייע לכם, ולבני משפחתכם למצות את זכויותיכם החל מקבלת גמלאות וקצבאות מהביטוח הלאומי בהתאם למצבכם, דרך פניה לביטוחים הסיעודיים, ביטוחי הבריאות, ארגונים הקיימים כיום לעזרה פילנטרופית ואחרים.

אנו עובדים עם אנשי צוות מומחים בנושאי ביטוח כמו גם עורכי דין אותם יש להפעיל במקרים בהם תזדקקו לערעור על החלטות הגורמים הביטוחיים השונים.

אנו ברפואת חיים מאמינים כי בשעת משבר יש צורך ביד מכוונת של איש מקצוע אשר מבצע אינטגרציה מלאה של כל צרכי המטופל ובני משפחתו ומנהל יחד איתם את אחד הפרויקטים המשמעותיים והמורכבים ביותר בחייהם כדי להוביל אותם אל חוף מבטחים.

 

אנשי המקצוע המיומנים והמקצועיים של רפואת חיים כוללים אחיות, רופאים, עובדות סוציאליות, אנשי ביטוח ועורכי דין אשר מסייעים בכל הנדרש כדי להקל ולסייע לכם בהתמודדות עם המשבר העכשווי וכל זאת במקום אחד ובאופן מרוכז.

 

עיצוב הקמת אתר: סטודיו טליונה

רפואת חיים נייד. 054.3133882  | מייל. refuathaim@gmail.com