top of page

מטופלים מספרים

כשמגיעים למצב בו האדם שהיה תמיד הדוגמא לחוזק ולמאבק הולך נחלש ונעלם מול העיניים שלנו זו סיטואציה מאוד קשה ומתסכלת. בתוך כל הסיטואציה הזו מצאנו משענת. בתוך כל החושך הזה.. הקושי.. ההתמודדות היומיומית עם גסיסה של אדם קרוב ועם הכאב העצום הכרנו את איריס. הידיעה שיש כתובת, אוזן קשבת כשמשהו מדרדר, כשיש לנו שאלה או סתם צריכות לפרוק תסכול מנחמת מאוד והיא שווה המון בתוך תקופה קשה כזו. איריס הייתה זמינה עבורנו בכל שעה ביום ותמיד נתנה לנו תחושה שאנחנו לא לבד. הנתינה באה לידי ביטוי בתמיכה מקצועית דרך הטלפון או בביקורים רבים ובנוסף גם בהמון תמיכה רגשית וניסיון לתת כוחות ולחזק אותנו. בהזדמנות זו נגיד תודה ונחזק בחזרה ונאחל שתמיד תמצאי את הכוחות להעניק למשפחות את החוזק שהענקת לנו. תודה על הכל.

ממשפחת גורדון מושב עין הבשור

איריס בוקר טוב ברצוני להודות לך מקרב לב עבור הטיפול שאמא מקבלת בזכותך את פשוט מלאך  משמיים המון המון תודות ושיהיה לך יום נעים חמים וקסום נ.ב איזה שינוי מדהים יש ברגליים במלוא מובן המילה 👍🏻🌹😍😘❤

.

איריס ליוותה אותנו עקבות המחלה של אבא , היא נכנסה לבית של ההורים כשאבא עדיין לא היה נראה בן אדם חולה, היא הכינה את אבא ואת כולנו לתקופה הקשה שהתקרבה .היא עברה להיות חלק מהיום יום של המשפחה והיתה מעודכנת על כל מה שמתרחש עם כל אחד.

אחרי שאבא נפטר היא ממש הייתה חסרה לי ביום יום. למדתי להיפרד ממנה כמו מאבא אבל אל איריס בחגים אני יכולה להתקשר להגיד לה חג שמח!!.

איריס עושה עבודת קודש, מעבירה אנרגיות חיוביות בתקופה הקשה שהמשפחה עוברת, מלמדת את החולה להתמודד בגבורה בימים האחרונים של חייו.

איריס תודה על הכל. אוהבת אותך.

מרים אלטר אדלר, קיבוץ נירים

תמיד אנחנו חושבים שאנחנו יודעים הכל. הזהו שלא!!!

חשבתי שאני יכולה לסמוך על המרפאה שאימי מטופלת הזהו שלא!!

ואז הגעתי לאיריס, אחות מקצועית ויסודית מא -ת. בחודש הראשון בליווי כבר שינתה והזיזה דברים שאנחנו כמשפחה מחכים כמה חודשים טובים.

ביטוחים שאנחנו משלמים שנים שאין לנו מושג מתי ניתן לתבוע, היא פקחה לי את העיניים ועזרה בכל הדברים שאנחנו לא מבינים.

מלבד זה הרוגע ואהבה שהיא נותנת למטופלים לא ראיתי מעולם.

תודה שנכנסת לחיים שלנו, ממליצה בחום

אופק רפופורט

חשבנו שאנו יודעים הכל...עד שהגיעה איריס רק חודשיים וכבר עשתה פלאים בטיפול באישתי,

וכל המלצה שלה פגעה בול...והכל במקצועיות, במסירות,רגישות,אהבה,

זמינה לכל שאלה, והקשבה ללא גבולות.

מאז שאיריס איתנו אנו בטוחים ורגועים שאנו מקבלים את הטיפול הטוב ביותר לאישתי,

מומלצת מאוד,

אבנר מורי

איריס דוגמא ומופת לאחות המקצועית והמסורה. אין מילים לתאר את הידע שלה ואת המסירות שלה למטופל. זכות גדולה לקבל טיפול מידיה!

ענבל גל שנהב

הזמנו את איריס להתייעוצות עבור אמא שלי שסבלה מפצע לחץ במצב קשה ביותר כשבקופת חולים לחצו עלינו להעבירה למוסד גריאטרי למחלקת סיעודי מורכב. איריס עשתה לנו סדר בדברים, הציעה אפשרויות טיפול שניתן לבצע בבית כולל רעיונות "מחוץ לקופסא" שאחד מהם אכן השפיע לטובה וכעת המצב של הפצע והמצב הכללי השתפרו לאין ערוך. איריס היא אחות מקצועית מאוד עם נסיון רב, תומכת ואמפטית, קשובה מאוד לצרכים של המטופל ושל המשפחה, הייתה פנוייה תמיד לשאלות והתייעצויות בכל זמן. מאוד ממליצה לאנשים המטפלים בבני משפחה סיעודיים להעזר בידע הרחב בגישה התומכת והיכולת לפתור בעיות שאיריס יכולה להציע.

ציפי פרייר

bottom of page